Czym charakteryzują się kosmetyki Cicalfate?

Skóra wrażliwa wymaga specjalnej opieki, dlatego też tym bardziej warto postawić na profesjonalne kosmetyki Cicalfate. Najnowsza seria Cicalfate od Avene przeznaczona jest do kompleksowej pielęgnacji cery wrażliwej. Osoby, które mają mniejsze lub większe problemy z zaczerwienieniem skóry albo łuszczeniem się naskórka powinny postawić na oryginalne dermokosmetyki z najwyższej półki.

Skuteczne kremy regeneracyjne

Francuska marka Avene Cicalfate może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i bardzo skutecznymi kosmetykami, które oparte są na autorskim składzie. Bazą większości kosmetyków jest niesamowita woda termalna Avene. Tajemnicza woda może pochwalić się bardzo bogatym w substancje aktywne składem. Na szczególną uwagę zasługuje nie tylko niska mineralizacja, ale również neutralne pH oraz bardzo wysoka zawartość krzemionki.

Szeroka i różnorodna oferta kosmetyków

W najnowszej serii Cicalfate od Avene można znaleźć bardzo wiele fantastycznych kremów do regeneracji i odbudowy skóry podrażnionej. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się także fantastyczne emulsje regenerujące, które stosuje się po różnego typu zabiegach dermatologicznych. Na rynku dostępne są preparaty dla dorosłych i dzieci w różnym przedziale wiekowym. Jak wspomniano powyżej seria Cicalfate od Avene stworzona została przede wszystkim z myślą o skórze podrażnionej i uszkodzonej. Krem Avene Cicalfate bez żadnego większego problemu może być stosowany nawet przez niemowlaków. Kosmetyki Cicalfate tworzą naturalną barierę ochronną dla całego ciała.