Co wyróżnia odżywki do włosów Jantar?

Wcierka Jantar od lat cieszy się wielkim zainteresowaniem. Skuteczność produktu potwierdzona jest licznymi pozytywnymi opiniami. To prawdziwa gratka dla tych, którzy borykają się z osłabionymi oraz przerzedzonymi włosami. W składzie znajduje się wiele cennych składników odżywczych, które wykazują działanie regenerujące. Podstawą jest regularne stosowanie – tylko wtedy można uzyskać pożądane rezultaty.

Dotlenienie cebulek

Za nadmierne wypadanie włosów może odpowiadać wiele różnych czynników. Odżywka do włosów Jantar Farmona poprawia metabolizm cebulek oraz ich dotlenienie. Dzięki temu włosy stają się mocniejsze od nasady, aż po same końce. Atutem jest ich niższa łamliwość oraz podatność na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Farmona Jantar wcierka do włosów jest szczególnie polecana tym, którzy często stylizują włosy lub narażają je na wysokie temperatury. Produkt nie musi być stosowany przy każdym myciu. Dobrze jest jednak aplikować go dwa/trzy razy w tygodniu.

Zredukowanie podrażnień

Wcierka Jantar bazuje na naturalnej formule (posiada 91% składników pochodzenia roślinnego). Jest to produkt w pełni bezpieczny dla skóry głowy, co zmniejsza ryzyko wystąpienia niepożądanych dolegliwości. Wykazuje on działanie łagodzące, co umożliwia złagodzenie podrażnień. Farmona Jantar wcierka do włosów nie przesusza skalpu, ani nie prowadzi do jego swędzenia lub pieczenia. Już po kilku tygodniach systematycznego stosowania można zauważyć pierwsze pozytywne rezultaty kuracji.

Zwiększenie grubości włosów

Odżywka-wcierka do włosów Jantar Farmona regeneruje włosy oraz sprawia, że stają się one wyraźnie pogrubione. Dodatkowym atutem jest fakt, że pozostawia ona niewidoczną warstwę ochronną, dzięki której nie trzeba obawiać się negatywnego wpływu czynników atmosferycznych (np. promieniowania UV). Kolejną zaletą jest zdrowy blask sprawiający, że fryzura zyskuje na atrakcyjności. Wcierka Jantar nie obciąża włosów, więc nie trzeba obawiać się efektu ich przyklapnięcia u nasady. Skład wolny jest od parabenów oraz alkoholu.