O firmie Golden Rose

Jednymi z najczęściej używanych w Polsce kosmetyków są produkty Golden Rose. Firma ta istnieje już od 2003 roku, a od tamtej pory poszerzyła swoje kosmetyczne imperium o setki punktów stacjonarnych w Polsce. Kosmetyki Golden Rose są znane z wielu cech, jednak do najważniejszych należą ich różnorodność, kolorystyka i uniwersalność. Golden Rose to marka, która każdego zachwyci swoimi pomadkami, lakierami, czy kredkami.

Kilka słów o firmie Golden Rose

Producent kosmetyków Golden Rose już od prawie 20 lat zadowala klientów zarówno w całej Polsce, jak i ponad 90 krajach świata, do których eksportowane są produkty tej firmy. Kosmetyki z tej linii otrzymały aż dwie nagrody w konkursie na najlepszy produkt w 2019 roku. Oczywiście, jest to tylko wisienka na torcie, ponieważ firma przez ostatnie 15 lat otrzymała całą masę wyróżniających się nagród. Warto też wspomnieć, że Golden Rose prowadzi wiele akcji charytatywnych, takich jak metamorfozy w Ośrodku Pomocy Dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Łodzi, czy też warsztaty makijażu w łódzkim Domu Samotnej Matki.

Produkty marki GR

Jednak to co interesuje każdego klienta najbardziej to oferta firmy. Kosmetyki marki Golden Rose są jednymi z najlepszych na polskim rynku. Cechuje je niezwykła kolorystyka, a hasło reklamowe firmy to „Baw się kolorami z Golden Rose!”. Jednak to nie wszystko, ponieważ produkty są produkowane w zagranicznych firmach z Turcji, Niemiec, Francji i Włoszech, co oczywiście przekłada się na ich doskonałą jakość. Nie można zapomnieć o tym, że priorytetem firmy GR jest uniwersalność ich kosmetyków, dlatego starają się, aby wszystkie produkty oznaczone ich nazwą nie były szkodliwe dla żadnego alergika. Plusem dla wielu osób na pewno będzie też to, że firma unika testów na zwierzętach, ceniąc sobie ich zdrowie tak samo, jak te ludzkie.