Odpowiednia pielęgnacja włosów – Nuxe Prodigieuse

W obecnych czasach coraz więcej kobiet decyduje się na świadomą pielęgnację włosów. Wiele z nich chce, aby włosy po każdym myciu wyglądały tak jakby wyszły dopiero od fryzjera. Odpowiednia pielęgnacja włosów składa się z dobranych do porowatości włosów szamponów, odżywek proteinowych, emolientowych oraz humektanowych, ale i również olejków do włosów, które mają chronić je przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz promieniami UV. Przykładem takiego produktu jest olejek Nuxe Prodigieuse.

 

Nuxe olejek Prodigieuse – czym on właściwie jest?

 

Gama suchych olejków Nuxe Huile Prodigieuse ma za zadanie odżywić i zregenerować włosy, ale i również ciało oraz twarz. Składniki zawarte w olejku Nuxe Prodigieuse są całkowicie naturalne, a olejki znajdujące się w składzie to olejek Tsubaki, olejek migdałowy, olejek z ogórecznika czy olejek z orzechów makadamia.

 

Nuxe olejek (https://www.cocolita.pl/olejki-do-ciala/0,nuxe) jest jednym z najczęściej kupowanych suchych olejków tej marki. Wyróżnia się on na tle innych tym, że odżywia, chroni oraz regeneruje włosy oraz twarz i ciało. Jego główną cechą, jest to że składniki zawarte w olejku mają właściwości przeciwutleniające, które chronią przed zanieczyszczeniami powietrza. Jeżeli jest używany na ciało to ogranicza powstawanie rozstępów oraz zmniejsza je. Przepiękny waniliowo – pomarańczowy zapach urzeka każdą kobietę.nuxe olejek

 

W jakie miejsca używać olejku Nuxe Huile Prodigieuse?

 

Głównym przeznaczeniem suchego olejku marki Nuxe są włosy, które potrzebują odpowiedniego nawilżenia oraz ochrony przed zanieczyszczeniami. Używany może być na dwa sposoby, a mianowicie jako odrębny środek do pielęgnacji włosów tuż po umyciu ich. Nakłada się kilka kropli na końcówki włosów lub stosuje się go w formie maski przed umyciem włosów.

 

Innymi miejscami w których można zastosować olejek Nuxe Prodigieuse jest twarz, która musi być w sposób dokładny nawilżona i chroniona przed licznymi zanieczyszczeniami. Świetnie może sprawdzić się również u osób z małymi bliznami, ponieważ olejek może je zniwelować. Dodatkowo olejek może być również używany na całe ciało, przede wszystkim na miejsca w których występuje cellulit oraz rozstępy.