Krem SPF 50 Bielenda: kiedy warto stosować?

Stosowanie kremów z filtrami w czasie upałów oraz mocnego słońca jest bardzo ważne, jeżeli chcesz się cieszyć zdrowiem i piękną skórą. Chciałabyś uniknąć szybkiego starzenia się skóry? W takim przypadku Satynowy Krem SPF 50 Bielenda będzie doskonałym wyborem.

Bielenda satynowy krem ochronny SPF 50

Must have na lato 2023 – krem SPF 50 Bielenda

Obecny w nim filtr SPF 50 zapewnia skuteczną ochronę przed fotostrzeniem. Stosując go możesz opóźnić pojawienie się pierwszych zmarszczeń, uniknąć przebrawień czy nierównego kolorytu. Warto stosować krem również wówczas, kiedy masz tendencję do przebarwień. Tyle korzyści, a jeden kosmetyk? Tak, jak najbardziej, dlatego warto regularnie korzystać z jego dobrodziejstw!

Bielenda Satynowy Krem SPF 50 – spakuj go do torby podróżnej

Wybierasz się w tym roku na urlop i chcesz od rana do wieczora odpoczywać na plaży? A może marzy Ci się udział w wydarzeniach sportowych takich jak bieg uliczny, rajd rowerowy z rodziną czy letnie wyjścia na nordic walking? Niezależnie od tego czy planujesz wakacje na sportowo, czy też wolisz poczuć trochę słodkiego lenistwa, koniecznie pomyśl o zabraniu ze sobą dobrego kremu z filtrem. Ten kosmetyk pozwoli Ci się wspaniale opalić, ale też nie sprawi, że Twoja skóra na tym ucierpi. Filtr SPF 50 oznacza w praktyce, że krem blokuje aż 98% promieni UVB, dlatego jest bardzo bezpieczny polecany.

Uwaga: krem SPF 50 Bielenda nie tylko na wakacje

Co ciekawe, badania pokazują, że krem SPF 50 Bielenda jest odpowiedni nie tylko na słoneczną pogodę. Nie planujesz jeszcze letnich wakacji, ale codziennie przez długi czas pracujesz przed ekranem komputera? Tego rodzaju praca również przyczynia się do powstawania na skórze zmian bardzo podobnych jak te związane z pozostawaniem w ekspozycji na słońce. Oznacza to, że warto zaprzyjaźnić się z marką Bielenda. Satynowy Krem SPF 50 Bielenda sprawdzi się zarówno w biurze, jak i na wakacjach! Ponadto warto też mieć na uwadze profilaktykę przeciwzmarszczkową. Filtry obecne w kremie stanowią dobre antidotum na procesy starzenia się zachodzące w organizmie.