Jaki podkład drogeryjny do twarzy kupić?

Obecnie większość kobiet nie wyobraża sobie wykonania makijażu bez dobrego podkładu i trudno się temu dziwić. Chociaż jeszcze dekadę temu podkłady były drogie i na najlepsze kosmetyki kolorowe było stać tylko najbogatszych, dziś są dostępne dla wszystkich.

Ogromny wybór

Półki sklepowe uginają się od podkładów. Najważniejsze jest to, aby dopasować podkład do rodzaj swojej cery, warto zwrócić uwagę również na jego krycie oraz konsystencję. Jeżeli chodzi o kosmetyki mocno kryjące niedoskonałości doskonałym wyborem będzie podkład revlon colorstay, który cieszy się ogromną popularnością. Nie jest drogi, jednocześnie ma porządne krycie, łatwo się go nakłada i nie zostawia smug, do tego jest niesamowicie trwały. 

Czy podkład drogeryjny to dobra opcja?

Obecnie kosmetyki są tak dobrej jakości, że wcale nie trzeba wydawać nie wiadomo, ile pieniędzy, aby móc cieszyć się z podkładów, pudrów czy ceni do powiek wysokiej jakości, a jednocześnie w przystępnej cenie. Podkłady  revlon colorstay są tego zdecydowanie najlepszym przykładem. Ważny jest także wybór koloru, musi być bardzo dobrze dopasowany do cery, dlatego przed zakupem można na przykład poprosić o próbki, które będzie można przetestować w domu, ewentualnie można też zwrócić się o wsparcie sprzedawcy, który może pomóc w doborze kosmetyków, a także jego koloru. 

Podkłady powinny mieć dobry skład, lekką konsystencję, ale równocześnie dość dobre krycie, revlon ma te wszystkie cechy, więc warto wziąć go pod uwagę podczas takich zakupów kosmetycznych.

Podkład Revlon Colorstay dostępny tutaj.