Bioliq zdobywcą tytułu Doskonałości Roku 2019

Kosmetyki Bioliq już po raz trzeci z rzędu zdobyły nagrodę Doskonałości Roku w kategorii kosmetyków aptecznych związanych z pielęgnacją delikatnych partii twarzy. Miało to swoje uzasadnienia w ich unikalnym składzie.

kosmetyki Bioliq

Skład kosmetyków Bioliq i ich działanie

Praktycznie każdy kosmetyk firmy Bioliq cechuje się specyficznym składem. Na przykład krem Bioliq zapewnia działanie przeciwzmarszczkowe, ponieważ znajduje się w nim m.in. ekstrakt z kiełków pszenicy i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy. Pozwala to na dobre odżywienie i rozświetlenie skóry. W opakowaniu takiego kremu dostępne są dodatkowo specjalne, masujące kuleczki. Poprawiają one mikrokrążenie, a także dają uczucie chłodzenia. Dzięki odpowiedniej aplikacji możliwe jest wchłonięcie kremu wgłąb skóry, co zapewnia jego skuteczność. To dlatego krem Bioliq zebrał tak dobre opinie i wygrał po raz kolejny plebiscyt na „Doskonałość Roku”

Doskonałość Roku – plebiscyt organizowany od wielu lat

Doskonałość Roku 2019 to plebiscyt, który jest organizowany przez gazetę „Twój Styl” już od 25 lat. Zgłaszane są do niego najbardziej znane marki kosmetyków. W skład kapituły tego plebiscytu, oprócz organizatorów, wchodzą znane gwiazdy z polskiego showbiznesu, takie jak Monika Olejnik, Agnieszka Grochowska, Magdalena Cielecka, czy też Joanna Kulig. Można mieć zatem pewność, że produkty wybrane do nagrody cechują się wyjątkową skutecznością w codziennej pielęgnacji ciała u kobiet.