Dbanie o siebie uszczęśliwia? – Phlov ma odpowiedź!

Postrzeganie siebie, dobry wygląd i dbanie o siebie ma ogromny wpływ na samopoczucie, tak twierdzą psycholodzy, a Anna Lewandowska wciela to w życie. Dzięki jej kosmetykom można kompleksowo wpłynąć na stan swojego samopoczucia, a dodatków, o dzięki treningom i diecie, znacząco poprawić jakość życia. To holistyczne rozwiązanie dotyczące piękna jest bardzo skuteczne, dlaczego?

Naturalna i wielowymiarowa pielęgnacja

Phlov by Anna Lewandowska to marka opierająca się w swoich kosmetykach na wykorzystaniu zasady BRAIN-SKIN. To innowacyjne naukowe rozwiązanie pomaga wykorzystać więcej ludzkich zmysłów, co wpływa na działanie wszelkich produktów na skórę.

Dzięki komunikacji między skórą a mózgiem, za pomocą dodatkowych zmysłów jak zapach, smak i dotyk, kosmetyki w sposób holistyczny wpływają na dobrostan kobiety i korzystne działanie kosmetyków. Zawarte w kosmetykach Phlov synbiotyki i adaptogeny, naturalne ekstrakty oraz bioaktywne wody owocowe dogłębnie odżywiają skórę, działają kojąco i relaksująco.

Kosmetyki Phlov i ich filary

Kosmetyki Anna Lewandowska, są wyjątkowe głównie dzięki trzem filarom, na których opiera się produkcja kosmetyków.

*Green
Kosmetyki jak i ich opakowania są produkowane w zgodzie z naturą, są wegańskie i cruelty-free. Opakowania poddawane są recyklingowi, aby szkodliwość dla otoczenia była jak najbardziej ograniczona.

*Smart
W kosmetykach Phlov zawarte są jedynie składniki przebadane naukowo o wysokiej skuteczności działania. Z wykorzystaniem wiedzy ekspertów z całego świata, pielęgnacja przy użyciu tych kosmetyków działa dogłębnie i na długo.

*Joy
Radość z pielęgnacji na każdym jej etapie ma towarzyszyć każdym z produktów Phlov. Piękne opakowania, bogata zawartość, łatwa aplikacja, wspaniałe zapachy i przede wszystkim świetne działanie to czysta przyjemność z dbania o siebie!