Sylveco – dermokosmetyki dla skóry wrażliwej

Sylveco to polska marka dermokosmetyków, która cieszy się ogromną popularnością w ostatnim czasie. Mimo, że firma powstała w 1992 roku, to początkowo nie była ona w sposób bezpośredni związana z przemysłem kosmetycznym. Od początku jednak wyznawała zasadę, że to właśnie natura wie najlepiej, co jest dla nas odpowiednie i w jaki sposób powinniśmy dbać o zdrowie i urodę.

sylvecoW związku z powyższym postawiono na brzozę i jej korę (dokładniej betulinę). To właśnie ten składnik uznawany jest za wyrób medyczny. Aktualnie natomiast marka Sylveco poszła o krok dalej, wykorzystując również inne rośliny zielarskie.

Co wyróżnia kosmetyki Sylveco?

Największą zaletą tych kosmetyków jest przede wszystkim fakt, że nie zawierają one żadnych sztucznych barwników, przez co nie są to kosmetyki perfumowane – nie zawierają substancji zapachowych. Brak konserwantów i parabenów, których obecność wywołuje najczęściej alergię. To sprawia, że kosmetyki marki Sylveco podbiły serca nie tylko alergików, ale również osób, które nie chcą narażać swojej skóry na jakiekolwiek podrażnienia. Wszystkie propozycje marki określane są jako hypoalergiczne i bezpieczne dla skóry. Coraz częściej czynnikiem przemawiającym za sięganie po tego typu kosmetyki przez klientów jest fakt, że nie są one testowane na zwierzętach.