Paleta cieni do powiek o różnej tonacji

Która z nas nie marzy o tym, by posiadać w swojej toaletce wyjątkowych produktów, które sprawdzą się w codziennym użytkowaniu jak też w czasie wyjątkowych okazji? To właśnie paleta cieni Makeup Revolution Flawless skradła sobie już nie jedno serce i cały czas utrzymuje się na topie. A to wszystko dzięki temu, że mamy tutaj do dyspozycji aż 32 cienie do powiek, ukryte w wygodnym opakowaniu, które jest łatwo otworzyć.

Wyjątkowość po każdym względem

Cienie na powiekach muszą długo wytrzymać i właśnie w tej palecie znajdujemy rewelacyjne rozwiązanie. Długa trwałość jest tutaj zaletą a nie osypywanie się jeszcze bardziej wzmacnia efekt końcowy. Do pełni zadowolenia dochodzi aksamitna konsystencja, którą komfortowo się nakłada i można swobodnie wytworzyć dane przejścia kolorystyczne. Towarzystwo palety Makeup Revolution Flawless jest niezastąpione i sprawdzi się w każdym przypadku, jeśli lubimy nakładać dane kolory na swoje powieki o każdej porze roku, dostosowując je do całej stylizacji na dany dzień.

Różnorodność ponad wszystko

W jednej palecie do makeupu Flawless od firmy Revolution otrzymujemy różne odcienie beżu, brązu, różu, zieleni, granatu. Do tego dochodzi także postawienie na zupełnie perłowe desenie jak też matowe uzyskanie danej aranżacji oka. Wykonanie makijażu z tą paletą będzie doskonałe i zawsze znajdzie się taki odcień, który dopasuje się do makijażu codziennego oraz tego przeznaczonego na wieczór czy też bardziej szczególne sytuacje. Tak przygotowaną można ruszać wszędzie, gdziekolwiek oczy poniosą.