Manicure hybrydowy – czy warto?

Manicure hybrydowy od kilku lat cieszy się ogromną popularnością i nie ma się czemu dziwić. Jest to bardzo duża wygoda, lakier utrzymuje się na paznokciach kilka tygodni, nie odpryskuje, wygląda cały czas bardzo estetycznie. Co najlepsze manicure hybrydowy można wykonać samodzielne w domu.

Zestaw do manicure hybrydowego

Zestaw do manicure hybrydowego można kupić bez większych problemów na aukcjach internetowych lub stacjonarnie. Obecnie jest bardzo dużo producentów lakierów hybrydowych, którzy oferują całe zestawy startowe. Co jest niezbędne do manicure hybrydowego?

hybrydy– baza,

– top,

– lakier hybrydowy,

– lampa UV,

– zdobienia paznokci, jeśli takie chcemy wykonać,

– pilnik,

– odtłuszczacz,

– waciki.

Na początku samodzielne zrobienie manicure, szczególnie jak wykonuje się jeszcze zdobienia paznokci hybrydowych, może okazać się trudnym zadaniem. Jednak w miarę upływu czasu, z pewnością takie czynnością będą sprawiać nam dużo mniej trudności. Ważne jest to, aby ćwiczyć swoje umiejętności, wówczas szybko dojdziemy do wprawy.

Bardzo ważne jest to, aby wybierać lakiery hybrydowe od dobrych, sprawdzonych producentów. Od jakości bazy, lakierów oraz nałożonego topu zależy trwałość paznokci. Manicure hybrydowy zazwyczaj utrzymuje się do 3 tygodni. To bez wątpienia bardzo duża wygodna dla każdej kobiety. Można zrobić takie paznokcie samodzielnie w domu, albo wybrać się do kosmetyczki. Obecnie możliwości jest dużo, a takie usługi są coraz tańsze.

Czy warto kupić zestaw do manicure hybrydowego? Z pewnością tak, szczególnie jak lubimy malować i ozdabiać paznokcie i nie jest nam szkoda czasu na takie czynności.