Jaki podkład warto wybrać?

Znalezienie idealnego podkładu nie jest wcale łatwe, mimo iż wybór takich produktów jest ogromny. Wiele kobiet używa takich kosmetyków przez wiele lat, ale ciągle nie udało im się trafić na taki, który zaspokajałby ich wszelkie oczekiwania. Jednak jeśli dobrze się poszuka, może się okazać, że istnieje złoty środek.

Doskonałe działanie i brak efektów ubocznych

Współcześnie od podkładu wymaga się wiele. Ma perfekcyjnie kryć, matowić, utrzymywać się na skórze długi czas, a przy tym ma nie dawać niepożądanych skutków ubocznych, takich jak przetłuszczanie cery czy zatykanie porów skóry. Niestety, znalezienie kosmetyku, który zaspokajałby wszystkie te oczekiwania nie jest łatwe, a wiele podkładów nie radzi sobie nawet z podstawowymi zadaniami. Wiele kobiet jednakże uważa, że do ideału niewiele brakuje podkładowi Revlon Colorstay 180, a niektóre panie wręcz uważają go za ideał, zwłaszcza że ten markowy kosmetyk nie jest tak drogi, jak można przypuszczać, a za to jest bardzo wydajny.

Podkład rzadki, ale wygodny

Gęste podkłady o tępej konsystencji sprawiają wiele problemów podczas aplikacji, a przy tym przetłuszczają cerę i mogą powodować niedoskonałości. Wspomniany podkład jest rzadki, więc łatwo się rozprowadza i choć świetnie kryje, jego formuła nie jest ciężka. W dodatku dobra wiadomość jest taka, że można znaleźć Revlon Colorstay z pompką, co jeszcze bardziej ułatwia i uprzyjemnia stosowanie.