Eyeliner Wibo za grosze

Większość kobiet stara się chociaż raz w życiu narysować kreskę na powiece. I przynajmniej połowa z nich od razu rezygnuje, bo kreska im się nie udała, jest krzywa, poszarpana, a jaskółki idą w dół zamiast do góry. Jednak makijaż z wykorzystaniem kreski, trzeba praktykować nieraz latami, aby dojść do wprawy. Trzeba pamiętać, że kreska wymaga ogromnej precyzji, pewności i płynności ruchów oraz dokładności. Odpowiedni wybór produktu, również ma tutaj niemałe znaczenie.

Idealny eyeliner

Świetnym produktem, który sprawdzi się do malowania kresek jest WIBO Waterproof Wodoodporny eyeliner wibo w pędzelku. Nie dość, że jest tani i kosztuje naprawdę śmieszne grosze (5,90), to jest wodoodporny, więc wytrzyma długie godziny w nienaruszonym stanie! Dodatkowo cieniutki pędzelek ułatwi nam aplikację eyelinera i wyrysowanie idealnej kreski z cienką jaskółką.

Jak narysować kreskę?

Na samym początku zacznij od zaznaczenia jej długości i wysokości. Następnie narysuj kreskę nad linią rzęs. Narysuj kształt końcówki, a następnie wypełnij eyelinerem cały kontur. Oczywiście kreska może mieć wiele kształtów i powinniśmy ją zawsze dopierać do kształtów naszego oka.